דלת עתיקה

דלת עתיקה למכירה

בשנים האחרונות גדל הביקוש בקרב הציבור עבור דלתות עתיקות למכירה, בין אם דלתות כניסה עתיקות ובין אם דלתות פנים. את הדלתות תוכלו להזמין מהנגריה של פאיז, הראשונה בארץ שעסקה בתחום זה, המייבאת, משפצת ומשווקת מבחר עשיר של דלתות עתיקות במחיר כדאי במיוחד.

האיכות של דלת עתיקה

דלתות עתיקות משופצות הפכו למוצר מבוקש בקרב מביני עניין בציבור, לרבות לקוחות פרטיים, עסקיים, אדריכלים ומעצבי פנים. ביקוש זה נובע מאיכות ייחודית שיש לסוג זה, שאף דלת חדשה לא יכולה לחקות. האיכות ניכרת בדלת ייחודית שאין שנייה לה, מעוצבת בסגנון של פעם בטכניקות עבודה ישנות של נגרות ופרזול. כל זאת מוביל לקבלת דלת עתיקה מרשימה ואותנטית שמשדרגת כל מרחב בו היא מותקנת, שהינה לא פחות מיצירת אומנות, כשלכל דלת יש ייחוד משלה בהתאם למקום ותקופה שהיא יוצרה.

בדרך כלל מדובר בדלתות מעץ מלא, אם כי ניתן למצוא גם דלתות ברזל עתיקות. בנוסף מדובר לא אחת בדלתות גדולות ממדים, המשלבות אלמנטים נוספים, כמו חלון עם זכוכית וסורגים דקורטיביים. מעבר לכך בחירה בדלתות ישנות תורמת לאיכות הסביבה, מונעת כריתה של עצים וממחזרת מוצרים קיימים.

דלת עתיקה למכירה

הזמנת דלתות עתיקות

מי שרוצה להזמין דלתות עתיקות לביתו כדאי שיצור קשר עם חברתנו, שתחום זה הינו התמחותה העיקרית. ההתמחות נשענת על דורות עבר, עם ניסיון רב בשחזור ושיפוץ של דלתות עתיקות, דלתות בנות שמונים שנה ומעלה המיובאות ברובן ממדינות שונות לאורך הים התיכון. כמו כן בנגרייה שלנו כל דלת עוברת עבודות חידוש ושחזור מקצועיות, עם שילוב של חומרים איכותיים ומיוחדים, ועם טכניקות פרזול וצביעה של פעם לצד טכניקות שחזור חדישות ומתקדמות. כל זאת במטרה להחיות את הדלת העתיקה ולהשיב לה את המראה האותנטי שלה.

בנוסף, יש לנו את היכולת להתאים לכל הלקוח ולכל סגנון עיצוב דלת מתאימה, לרבות הדלת למפתח מבוקש על ידי פעולות של קיצור או הרחבה, באופן שאינו פוגם בחזות הדלת ובפרופורציות שלה. זאת לצד פעולות של צביעה וחידוש בהתאם לבקשות הלקוח.

למי מתאימות דלתות עתיקות

דלתות עתיקות למכירה כפי שיש לנו לספק הינן מוצר מבוקש המתאים למגוון בתים ולקוחות, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • בתים ישנים – בישראל יש לא מעט בתים ובניינים ישנים ועתיקים לשימור. אצל מי שחי בבית ישן או עתיק כמו בתי אבן ערבים עתיקים, או בתים מתחילת המאה, דלתות עתיקות לכניסה ולחדרים ישתלבו נהדר עם המראה הכללי, בייחוד אם מדובר בבית בעל תקרות גבוהות ומפתחים גדולים במיוחד.
  • בית כפרי – דלתות עתיקות מעץ מלא ישתלבו באופן מושלם בבית מעוצב בסגנון כפרי העושה שימוש רב בחומרים טבעיים כמו עץ או אבן, בזכות דלתות בעלות חזות כפרית מסיבית ומעוטרת.
  • סגנון רטרו – בתים רבים בימינו מעוצבים בסגנון רטרו בדמות עשורים קודמים. למראה זה דלתות ישנות יוכלו בהחלט לספק מענה מעולה, עם קו שהמדבר באותה שפת עיצוב של הבית.
  • בית יוקרה- בהיותן דלתות מרשימות ומפוארות מעץ מלא, דלתות עתיקות גדולות ומרשימות יראו נהדר בבתי יוקרה, בהם כל פריט הינו איכותי וייחודי שיש מאחוריו הרבה מחשבה.
  • מראה ייחודי – למי שמבקש לעצב את ביתו עם דלתות מיוחדות, דלתות עתיקות יהיו מעולות, בזכות דלתות שכל אחת מהן הינה ייחודית ואין שנייה לה.
  • מידות לא סטנדרטיות – בהיותן דלתות גדולות במיוחד הן מספקות מענה יעיל עבור בתים עם מפתחים גדולים ולא סטנדרטיים. במידת הצורך ניתן להתאים את הדלת במדויק למפתח עבורו היא מיועדת.
  • דלתות איכותיות ומבודדות – למי שמבקש דלתות כניסה ופנים איכותיות, דלתות עתיקות יספקו מענה שכן אלו דלתות מסיביות מעץ מלא, חזקות ועמידות לאורך זמן, שמספקות בידוד תרמי ואקוסטי מעולה. זאת לצד דלת חזקה ועמידה בפני חבלות או ניסיונות פריצה.
  • משרדי יוקרה – דלתות עתיקות מתאימות גם למשרדים של בעלי מקצוע שונים, בין אם מדובר במקצועות העיצוב כמו אדריכלות, עיצוב פנים או תכשיטנות, המבקשים לעסק שלהם דלת אומנותית, איכותית וייחודית. כמו כן דלתות עתיקות ישתלבו במשרדי יוקרה, למשל של עורכי דין או רואי חשבון, הרוצים ליצור מרחב המשדר איכות על זמנית.

 דלתות עתיקות – מחיר

מחירן של הדלתות העתיקות הוא דינאמי ונתון לשינוי בהתאם למספר פרמטרים אותם יש לשקלל יחדיו. בין הגורמים המשפיעים ביותר ניתן למצוא את; גיל הדלת, המידות שלה, החומרים מהם היא יוצרה, כמות העבודה שהושקעה על מנת לחדש אותה ומורכבות ההתקנה או ההתאמות שיש לבצע בה. באופן כללי, דלת עתיקה בעלת מחיר נמוך מידי אמורה להעלות חשד ואולי אף להצביע על ניסיון רמאות. 

הזמנת דלתות עתיקות

להזמנות דלתות עתיקות איכותיות וייחודיות, ולקבלת ייעוץ מקצועי ופרטים נוספים בנושא, בואו לבקר בגלריה המרשימה שלנו ביפו העתיקה. לחלופין, צרו קשר עם פאיז רסטורציה עוד היום בטלפון 052-5595417.

יצירת קשר

דילוג לתוכן