דלתות מעץ מלא

בנגריית האומן הוותיקה פאיז רסטורציה מתמחים כבר דור שלישי בייבוא, שחזור ושיווק של דלתות מעץ מלא ייחודיות ואיכותיות. בגלריה של החברה יכולים לקוחותיה ליהנות ממבחר עשיר של דלתות עתיקות בשלל סגנונות ועיצובים, לרבות דלתות פנים ודלתות כניסה עם כנף אחת, כנף וחצי ושתי כנפיים. מן המבחר כל אחד יכול לאתר דלת עץ בסגנון המועדף עליו, ואנו נסייע בהתאמתה המלאה לעיצוב הבית ולמידות פתחיו.

 לעלות רמה עם דלתות עתיקות

אם אתם רוצים להעניק לביתכם או לבית העסק שיק ייחודי, יוקרתי ועדכני, כדאי שתשקלו רכישת דלתות עתיקות מעץ מלא המוצעות על ידינו במגוון עשיר. דלתות מרשימות ויפות אלו מעניקות לכל חלל חזות יוקרתית, אלגנטית וקלאסית, והופכת את פתח הבית או המשרד לייחודי ומעורר התפעלות. בין היתר, דלתות אלו מתאימות לבתים או למשרדים בעלי סגנון קלאסי, סגנון כפרי וגם לבתים בעלי עיצוב מודרני ועכשווי. יחד עם זאת, חשוב להבין כי לכל חלל מתאימה דלת עתיקה בסגנונות מסוימים, ועל מנת לסייע לכם עומד לרשותכם צוות מקצועי, מנוסה ואדיב, אשר ידע להתאים לכל לקוח, בית וחלל דלת עץ מלא עתיקה. הדלתות שתבחרו בעזרתנו ישתלבו עם סגנון קיים ואווירה מבוקשת, ויתרמו לשדרוג המקום ולהפיכתו לייחודי ובעל ערך מוסף.

 דלתות איכותיות ועמידות

מעבר להיותן של דלתות מעץ מלא יפות, מרשימות וייחודיות, מדובר גם במוצרי איכות חזקים ועמידים. ראשית, שלא כמו דלתות חדשות רבות העשויות מלוחות עץ מעובד, הדלתות העתיקות שאנו משווקים עשויות מעץ גושני מלא, חזק, יציב ומאסיבי. עצים אלו מעניקים רמת בידוד גבוהה ביותר מפני קור וחום, והם גם מבודדים את החלל הפנימי מפני רעשים חיצוניים. בנוסף, הדלתות העתיקות עוברות אצלנו תהליך שיפוץ ושחזור מקצועי, דבר התורם להחזרת חנן המקורי ומבטיח את איכותן ועמידותן לעוד שנים רבות.

למה לבחור דלתות מעץ מלא

עם עליית רמת החיים ומודעות לעיצוב, רבים בארץ בוחרים בימינו בדלתות עץ מלא לביתם, בין אם מדובר בדלתות חדשות או עתיקות. בחירה זו נובעת משורה של יתרונות שיש לדלתות מעץ\ הכוללת בין היתר:

 • דלתות עץ טבעי מעניקות למרחב חזות איכותית, אותנטית, יוקרתית ונעימה. למעשה מדובר בדלתות שהינן לא פחות מיצירת אומנות ייחודית ומרשימה.
 • בחירה בדלתות מעץ מלא מספקת מוצר איכותי, חזק ועמיד במיוחד, שישרת את בעליו נאמנה למשך הרבה מאוד שנים, ואשר עם טיפול נכון חזותו רק תשתבח עם הזמן.
 • דלתות כניסה מעץ מלא מעניקות פתרון איכותי עמיד בפני פריצות, עם חזות מותאמת לזו של הבית התורמת ליצירת רושם ראשוני משמעותי במיוחד.
 • דלתות מעץ לבית מספקות גם רמה גבוהה של בידוד תרמי עם יכולות לאזן ולשמר טמפרטורה רצויה במרחב. כמו כן דלתות מעץ מלא מעניקות בידוד אקוסטי מעולה, עם בידוד של רעשים ושמירה על שקט ופרטיות מבוקשים.
 • ניתן למצוא בשוק מגוון סוגים של דלתות מעץ מלא, מסוגים שונים של עץ, גוונים, מרקמים, מידות, דוגמאות עבודות פרזול, שילוב של חומרים נוספים ואופנים שונים לעיצוב הדלת, וכדומה. כך כל אחד יכול למצוא דלת מעץ שמתאימה לביתו, לסגנון עיצובו, לרהיטים שיש בו ולצבעים הדומיננטיים במרחב.
 • דלתות מעץ מלא יכולות לשלב אלמנטים שונים, כמו חלון מזכוכית עם או בלי סורגים, עבודות גילוף על העץ, שילוב של ויטראז', של פסי נחושת, עבודות פרזול מיוחדות, ידיות בצורות וסוגים שונים של חומרים, ועוד.
 • ניתן לבחור דלתות מעת בכל גוון מבוקש, בין אם מדובר בדלתות בהירות בעלי חזות מרעננת וקלילה או בין אם מדובר בדלתות בעלות גוון כהה מכובד ואלגנטי.
 • המבחר של דלתות מעץ מלא מאפשר למצוא דלתות מתאימות לכל מפתח בבית, בין אם מדובר בדלתות כניסה או פנים, לרבות דלתות עץ מלא למטבח, חדר שינה, חדר עבודה, חדר אורחים ועוד.
 • הסוגים השונים של דלתות מעץ מלא פנים וכניסה גם ניכרים בטווח רחב של מחירים. כך כל אחד יכול למצוא דלתות כניסה ודלתות פנים עץ מלא במחיר שמתאים לכיסו.
 • דלתות מעץ מלא יכולות להיות גם עתיקות, שפורקו ממבנים ישנים בארץ ובחו"ל. מדובר בדלתות מעץ מסיבי בעלות חזות ייחודיות ומרשים, שיעניקו לבית עוד רובד של עניין ועומק.

מחיר של דלתות מעץ מלא

כאמור מחירן של דלתות מעץ מלא אינו אחיד, והוא נפרש על גבי טווח רחב. הבדל זה במחירים נובע משורה של סיבות, ביניהן:

 • יש הבדל במחיר בין דלתות מעץ מלא חדשות לבין דלתות עתיקות ומשוחזרות שהינן נדירות וייחודיות ושהושקעה הרבה עבודה בשחזורן.
 • מחיר של דלת מעץ מלא משתנה בהתאם לסוג העץ ממנו הדלת עשויה ומידת איכותו. כך למשל יש הבדל במחיר של דלת עשויה מעץ אורן פשוט לבין דלת עשויה מעץ אלון או ארז איכותי.
 • מחיר של דלת מעץ מושפע גם מגודלה של הדלת, באם מדובר בדלת עם כנף אחת או יותר ובאם מדובר בדלת בגודל סטנדרטי או במידה מיוחדת. כמו כן מחיר של דלת עץ מושפע ממידת מורכבות עבודות הפרזול שלה.
 • גם השקעה בעיצוב דלת מעץ משפיעה על מחירה, באם מדובר בדלת פשוטה וחלקה או דלת מעוטרת, דלת עם טכניקת נעילה ייחודית, דלת המשלבת אלמנטים נוספים כמו חלון וסורגים ועוד.

הזמנת דלתות מעץ מלא

להזמנות דלתות מעץ מלא עתיקות וחדשות בשלל סגנונות, עיצובים וגדלים, ולקבלת ייעוץ מקצועי ופרטים נוספים בנושא, בואו לבקר בגלריה המרשימה שלנו ביפו העתיקה. לחלופין, צרו קשר עם פאיז רסטורציה עוד היום בטלפון 052-5595417.

יצירת קשר

דילוג לתוכן