דלתות כניסה מעץ

פאיז רסטורציה הינה חברה ותיקה ומובילה בישראל בתחום שחזור וחידוש של דלתות כניסה מעץ. מדובר בדלתות עתיקות, מרשימות וייחודיות המיובאות ממקומות רבים ושונים מרחבי העולם. אנו משווקים ומוכרים דלתות כניסה מעץ מלא בנות מאה עד מאתיים שנה, המוצעות בגדלים ועיצובים שונים, כאשר כל אחת מהן הינה יצירת אומנות יחידה במינה. תוכלו להתרשם מהדלתות שלנו ולרכוש אותן בגלריה של פאיז שביפו העתיקה.

לחצו לצפייה בדלתות עתיקות כנף אחת >>

הביקוש לדלתות יוקרה עתיקות

בשנים האחרונות מתפתחת מאוד המודעות עיצוב פנים הבית, דבר המתבטא בטעם הרבה יותר מעודן ומתוחכם של בעלי הבתים. לכן, במקביל גם גובר הביקוש לדלתות אותנטיות, עתיקות ומשחוזרות מעץ מלא כפי שאנו מציעים בנגריית האומן פאיז. למעשה, הדלתות מהוות חלק ממגמת עיצוב רטרו ונחשבות לפריטי איכות המשדרים יוקרה ופאר. בנוסף, השימוש בהן יעניק לכם כניסה מרשימה וייחודית לבית שאין שנייה לה, המעידה על טוב טעם ועל הייחודיות של בעליה.

לחצו לצפייה בדלתות עתיקות שתי כנפיים >>

ניסיון רב בשחזור והתאמת דלתות

נגריית פאיז הינה הראשונה בארץ שעוסקת בשחזור דלתות עתיקות, הכוללות גם דלתות כניסה מעוצבות מעץ מלא שהינן מוצקות, עמידות ויפות. למעשה, פאיז הינו דור שלישי בענף ייחודי זה, ולמד את כישורי ורזי המקצוע מאביו וסבו. בנוסף, הוותק הרב של החברה הניב עם השנים קשרי עבודה ומסחר עם הספקים האמינים ביותר בחו”ל, אשר רובם מתרכזים בארצות אגן הים תיכון. מעבר לכך, לנגרייה של פאיז יש את כל הכישורים והכלים על מנת לשחזר ולהתאים דלתות כניסה מעץ מלא לכל לקוח וסגנון עיצוב, ולכל בית ומפתח. זאת, בין אם יש צורך בהרחבת דלת כניסה מעץ או קיצורה למידות רצויות, וכן צביעתה בגוון מתאים מבלי לפגום בעיצוב הדלת והפרופורציות שלה.

מבחר סוגי דלתות עתיקות

אנו מחזיקים במבחר עשיר ואיכותי של דלתות כניסה עץ עתיקות ומשוחזרות, הכוללות דלתות כנף אחת, כנף וחצי ושתי כנפיים. הדלתות מוצעות בשלל סגנונות עיצוב ומוטיבים, לרבות דלתות כניסה מעוצבות מעץ מלא מפוארות, כפריות וקלאסיות, וכן דלתות מעוטרות או בעלות קו נקי, דלתות עם או בלי חלון זכוכית, ודלתות בשילוב של מתכות שונות כדוגמת ניקל. חשוב לציין כי מדובר בדלתות איכותיות ועמידות הנבחרות על ידינו בקפידה, העוברות תהליכי שחזור מלאים שמבטיחים הגנה מפני פגעי מזג האוויר כמו שמש, רוח וגשם, ולכן ישרתו אתכם למשך שנים רבות וטובות.

דלתות עץ מעוצבות

מקורותיהן של דלתות עתיקות

דלתות כניסה עתיקות שאנו משווקים ומוכרים מגיעות ברובן מחו”ל, בעיקר ממדינות אגן הים התיכון וגם מאירופה. דלתות אלו פורקו ממבנים עתיקים המיועדים להריסה או לשיפוץ, כדוגמת וילות יוקרה ובתים פרטיים, בתי אירוח ומבני ציבור שונים. מדובר בדלתות העשויות מעץ מלא, העוברות בנגריה שלנו הליכי שחזור ושיפוץ מקצועיים הכוללים את שיוף הדלת, תיקונה וצביעתה מחדש.

בחירת דלתות כניסה מעץ

בנגריה שלנו תיהנו ממבחר איכותי ועשיר של דלתות עץ לכניסה לבית חדשות וישנות. בכדי לסייע לכם בבחירת דלתות כניסה עץ מעוצבות לביתכם עומד לרשותכם צוות החברה. בנוסף לפניכם כמה דגשים שיכולים לעזור בבחירת דלתות עץ כניסה לבית:

  • בבחירת דלתות עץ כניסה לבית יש לבדוק שהן מתאימות בצבעים ובסגנון שלהן לריהוט שיש בבית וכן לריצוף בכניסה לבית.
  • דלתות כניסה עץ וזכוכית מעולות לבתים בהם המבואה חשוכה ורוצים להכניס לתוכה אור יום וטבעי.
  • כמובן שדלת עץ כניסה חייבת להתאים באופן מדויק למידות המפתח. כמו כן יש להחליט אם רוצים בכניסה לבית בדלת עם כנף אחת או שתיים, כאשר במידת האפשר יש להעדיף דלתות עץ מעוצבות כמה שיותר גדולות שיספקו מפתח מתאים בגודלו להכנסת מוצרים גדולים שונים לבית ומחוצה לו, כמו ארונות, תמונות, מקרר ועוד.
  • יש לדעת כי עבור דלתות כניסה עץ המחירים המבוקשים אינם אחידים והם משתנים בהתאם לסוג הדלת, גודלה, באם מדובר בדלת עתיקה או חדשה, דלת המשלבת חומרים נוספים, דלת מיוחדת וכדומה. לכן יש לשים לב בבחירת דלתות כניסה מעץ מלא למחירים והיותם מתאימים לכיסכם.

בחירה דלתות פנים מעץ

מלבד דלתות כניסה כדאי גם לבחור בדלתות פנים מעוצבות מעץ מלא. בחירה זו תבטיח קבלת דלתות איכותיות, עמידות לאורך זמן, אשר שלא כמו דלתות פנים רגילות מכות לא יגרמו להן לחורים שיוציאו אותן משימוש. כמו כן דלת עץ פנים הינה דלת עמידה וחזקה בפני טריקות והיא מספק רמה גבוהה של בידוד תרמי לחימום וצינון הבית, וכן בידוד אקוסטי עם פרטיות מלאה בכל חדר. מעבר לכך ניתן למצוא דלתות פנים מעץ בשלל עיצובים, צבעים ושילובים של חומרים נוספים. בדומה לדלתות כניסה, יש עבור דלתות פנים מעץ מלא מחירים שונים וכל אחד יכול למצוא דלתות במחיר שמתאים לו.

הזמנת דלתות כניסה עתיקות

להזמנת דלתות כניסה מעץ ייחודיות ויוקרתיות, ולקבלת מידע נוסף בנושא, בואו לבקר בגלריה שלנו או צרו קשר עם פאיז רסטורציה בטלפון 052-5595417.

יצירת קשר

דילוג לתוכן