דלתות כניסה עץ

כל מה שחשוב לדעת לפני רכישת דלת כניסה עץ

דלתות כניסה מעץ

דלתות עץ כניסה הן שער הכניסה לביתכם. הן מהוות בעצם קבלת פנים לכל אורח הנכנס לבית, ואת הרושם הראשוני לבית כולו. לכן רבים בוחרים לרכוש דלת עץ כניסה, המשקפת את האופי והאווירה שהיו רוצים לביתם.

למידע נוסף לחצו כאן

דלתות אלו משרות אווירה כפרית, שלווה ולעיתים עתיקה או מודרנית, תלוי בבחירת הגימור, הצבע והעיצוב. נוסף על כך, דלתות כניסה מעץ מחיר אטרקטיבי רלבנטיות גם לבתי עסק, למשרדים, כניסות לבניין וכולי, ולא רק לבתים פרטיים.

בעת רכישת דלת כניסה מעץ ניתן לבחור במגוון סוגים של דלתות, בין אם דלת של כנף אחת או שתי כנפיים, צבע עץ טבעי או עץ צבוע, ידיות שונות, דלתות חלקות או בעלות עיטורים, עם או בלי חלון ועוד.

דלתות כניסה מעץ מחירים שונים

לעיתים נמכרות דלתות כניסה מעץ מחיר יקר יחסית, כיוון שהן מאוד מרשימות ומיוחדות. סיבה נוספת היא היותן של דלתות עץ איכותיות, חזקות ועמידות מאוד. דלתות שעשויות מעץ מלא, חזק ומאסיבי יישארו עמידות לאורך שנים רבות, מעניקות בידוד מירבי מפני מזג האוויר ומהוות בידוד אקוסטי. יתרה מכך, דלתות אלה לרוב מיובאות מארצות אחרות ועוברות בארץ שחזור ועיבוד על מנת להעניק להן את החוזק והאיכות המיטבית.

ישנן גם דלתות עץ איכותיות פחות הנמכרות במחיר זול יותר, אך איכותן בהתאם. דלתות אלו לרוב נעשות מבסיס של פלדה, ומעליו חיפוי מעץ. הפלדה מאפשרת ביטחון ובידוד אקוסטי לדלת, תכונות חשובות במיוחד כשמדובר בדלת כניסה ולא דלת פנים ביתית.

חיפויי העץ הנפוצים הם חיפויי פורניר, במבוק טבעי ו-MDF. עם זאת, ישנן גם דלתות עץ עתיקות שעשויות כולן מעץ מלא. דלתות אלה ניתן לייצר לפי הזמנה, כלומר לשחזר במדויק את הנראות של דלת עץ עתיקה, או לחדש דלתות עץ עתיקות קיימות. לרוב דלתות עתיקות אלה מגיעות ממדינות אחרות, לרוב מאירופה או מדינות באגן הים התיכון.

בנוסף, דלתות עץ הן מבוקשות מאוד בעיקר בשל יופיין הייחודי, ולקוחות רבים רוצים דלת כניסה מעץ מחיר משתלם אך מבלי להתפשר על רמת ואיכות הדלת.

 

דלתות כניסה עץ

דלת כניסה עץ מחיר משתלם לדלתות עץ עתיקות – איפה אפשר למצוא?

פאיז רסטורציה היא חברה ותיקה הממוקמת ביפו העתיקה, ומובילה בישראל בתחום של שחזור וחידוש דלתות כניסה עץ מחירים מצוינים לכל לקוח. החברה עוסקת בדלתות עץ עתיקות מרשימות במיוחד המיובאות מרחבי העולם, בנות מאה עד מאתיים שנים!

הדלתות בפאיז רסטורציה מוצעות במגוון גדלים ועיצובים, לפי רצונו של הלקוח הספציפי, ומהוות כל אחת יצירת אומנות מיוחדת במינה. הנגרייה של פאיז היא הראשונה בישראל שעסקה בשחזור של דלתות עתיקות. הוותק הרב של החברה מהווה יתרון גם מכיוון שיש לה קשרים עם ספקים אמינים ומנוסים המייבאים את הדלתות האיכותיות ביותר.

המגוון בפאיז רסטורציה כולל דלתות מסוגים שונים, בין אם דלתות פשוטות יחסית או מפוארות, כפריות, קלאסיות, עם חלון או בלי חלון וכולי. מומלץ לכל מי שמתעניין ברכישת דלת עץ לבית במחיר מצוין לפנות לפאיז רסטורציה, ניתן ליצור קשר באמצעות לחיצה כאן, או להגיע לבקר בגלריה.

יצירת קשר

דילוג לתוכן