דלת עתיקה שתי כנפיים

בחירה בדלתות כפריות לבית

מבקשים לעצב את ביתכם בסגנון כפרי? כדאי שתשימו דגש על הכניסה לבית כפרי ושתבחרו גם דלתות כניסה כפריות ודלתות פנים כפריות, שישלימו את המראה המבוקש בבית שלכם. דלתות כפריות תמצאו בנגריה של פאיז רסטורציה, חדשות ועתיקות, במגוון עשיר של דגמים, מידות, גוונים ועיצובים.

 • דלת עתיקה שתי כנפיים
 • דלתות עתיקות שתי כנפיים בסגנון כפרי.
 • דלתות כניסה  מעץ מלא
 • דלתות כניסה בסגנון כפרי
 • דלתות בסגנון כפרי

 

דלתות כניסה בסגנון כפרי

חזרה לסגנון כפרי

עם כל העולם הטכנולוגי, המנוכר והקר שעוטף אותנו אין זה מפתיע שרבים מבקשים לעצב את ביתם כמקום מפלט נעים, טבעי ומזמין. מקום שלא אחת מעוצב בסגנון כפרי העושה שימוש רב בחומרים טבעיים כמו עץ או אבן, עם מראה מרוכך ומעוגל שופע בעיטורים. כמו כן סגנון זה ניכר באלמנטים שונים במרחב הביתי לרבות בחירת סוג ריצוף היכול להיות פרקט או אבן טבעית, עם ריהוט מעץ טבעי, שילוב של עבודות פרזול מברזל, הרבה צמחייה, תאורה חמה ועוד. בין היתר מראה של בית כפרי מתקבל בזכות בחירה מתאימה של דלתות עבורו כפי שתמצאו בנגריה שלנו.

חשיבות הדלתות בעיצוב בית בסגנון כפרי

יש בבית פריטים שאנו לוקחים אותם כמובן מאליו ולא בצדק. בין פריטים אלו ניתן למצוא את הדלתות לכניסה לבית ולחדרים. למעשה בבית ממוצע יש כמות נכבדה של דלות אשר בפועל מכתיבות את חזות המרחב. לכן בדיוק כמו רהיטים, בעיצוב בית בסגנון כפרי לדלתות הנבחרות יש משקל משמעותי למראה הכללי המתקבל.

עבור צורך זה תזכו בנגריה שלנו במענה שלם, עם מבחר עשיר וייחודי ומגוון של דלתות מעץ מלא מעוצבות בסגנון כפרי, היכולות להיות דלתות עתיקות וחדשות. למשל תוכלו למצוא דלתות גבוהות במיוחד, דלתות עם שתי כנפיים, דלתות עם גילופים בעץ, דלתות על חלונות ועם סורגים מעוטרים, דלתות בגוון עץ, בצבע טורקיז, ועוד.

דלתות כניסה כפריות

מאפייני דלתות כפריות

ההגדרה של דלתות כפריות ניכרת קודם כל בדלתות איכותיות מעץ טבעי מלא, שהינן לרוב דלתות מסיביות וגדולות, המעניקות לבית אווירה חמימה, טבעית ונעימה. בדלתות אלו מושם דגש על המראה הטבעי של העץ היכול להיות בגוונים שונים. כמו כן, שלא כמו דלתות מודרניות המאופיינות בקו ישר ונקי, לדלתות כפריות יש מראה עשיר ומעוטר, המשלב אלמנטים שונים, עם עבודת פרזול מורכבת בעבודת יד, ידיות מיוחדות, נוקשים, חלונות מזכוכית צבעונית.

בנוסף לעיתים קרובות דלת כפריות ישלבו גם חלונות מאורכים עם סורגים דקורטיביים. ניתן למצאוו בימינו דלתות כפריות לכניסה לבית וגם כדלתות פנים, וכן ניתן להזמין דלתות כפריות חדשות או דלתות כפריות עתיקות שעברו הליכי חידוש ושחזור.

דלת כפרית באמת

בימינו מוצעות בשוק דלתות בעלות מראה כפרי. למעשה מדובר בדלתות מחומרים שונים, שיש להן רק ציפוי חיצוני מעץ או דמוי עץ. על פניו דלתות אלו מעניקות את המראה הכפרי המבוקש. אולם בפועל אי אפשר להסתיר את העובדה שאין מדובר בדלתות איכות מעץ מלא, והמראה המתקבל מדלתות אלו הינו של תחליף זול לא איכותי ולא באמת מרשים. לכן אם חשוב לכם לזכות במראה כפרי אותנטי ואיכותי אל תתפשרו על פחות מדלתות עץ טבעי ומלא.

בחירת דלת כפרית מתאימה

מבקשים לקנות דלת כניסה מעץ יד 2 בסגנון כפרי? רוצים להזמין דלת פנים כפרית לבתיכם?  אצלנו תמצאו מענה שלם עבור צרכים אלו. לרשותכם עומד צוות החברה הזמין לסייע לכם בבחירת דלת כפרית מתאימה. בנוסף, בכדי לעזור לכם בבחירתכם לפניכם כמה דגשים בסיסים בנושא:

 • מידות- דלתות בסגנון כפרי מוצעות על ידינו בשלל גדלים ומידות, עם כנף אחת או שתיים. לכן בתור התחלה חשוב להזמין דלת במידה מדויקת למפתח עבורה היא מיועדת.
 • גוון- דלתות כפריות מוצעות בשלל גוונים ויש לבחור בגוון מתאים לזה של הבית עבור דלתות פנים ודלתות כניסה כאחד. למשל לבית כפרי בהיר יש לבחור דלתות בגוון בהיר הולם וכך גם בית כפרי עם רהיטי עת בגוון אדמדמם, עם ריצוף כהה וכדומה.
 • אחידות- נכון שעבור הכניסה לבית תרצו דלת כפרית ייחודית שאין שנייה לה, אבל כשזה מגיע לדלתות פנים כפריות לרוב תבקשו דלתות בעלות חזות אחידה שמדברות באותה שפה.
 • מחיר-העלות של דלתות כפריות משתנה בהתאם לסוג דלת מבוקשת, בין אם חדשה או עתיקה, סוג העץ ממנו הדלת עשויה, גודל הדלת, מורכבות עיצובה ועבודות הפרזול שלה, אלמנטים דקורטיביים שיש בה, ועוד.
 • איכות- בכדי לזכות בדלת כפרית שתשרת אתכם לאורך זמן יש לבחור בדלת איכותית שעברה הליכים מיוחדים כדי לשמרה לאורך זמן מפני פגעי מזג אוויר ומפני מזיקים.
 • פרזול ונעילה- שימו לב גם לסוג נעילה ואיכות עבודות הפרזול שיש לדלת שתאפשר לכם נעילה בטוחה ונוחה, לצד שדלת שקטה שאינה חורקת הנפתחת ונסגרת בקלות.

הזמנת דלתות כפריות מעץ מלא

להזמנות דלתות כפריות מעץ מלא עתיקות וחדשות בשלל סגנונות, עיצובים וגדלים, ולקבלת ייעוץ מקצועי ופרטים נוספים בנושא, בואו לבקר בגלריה המרשימה שלנו ביפו העתיקה. לחלופין, צרו קשר עם פאיז רסטורציה עוד היום בטלפון 052-5595417.

יצירת קשר

דילוג לתוכן