ידיות לדלתות פנים וחוץ

דלתות הן ללא ספק החלק המרכזי בכל בית ומוסיפות הרבה לעיצוב ונראות חלל הבית. לרוב דלתות סטנדרטיות מגיעות עם ידיות רגילות ואף פשוטות, אך אם הנכם רוצים להעשיר את מראה הדלת, ניתן לרכוש ידיות לדלתות מיוחדות שיכולות בקלות לשדרג כל דלת פשוטה לדלת יוקרתית ומפוארת. כיום קיימות בשוק מבחר ידיות לדלתות חוץ העשויות מחומרים שונים, תוכלו בקלות לבחור את הידית המתאימה לכם ביותר לעיצוב הבית ולהחליף אותה באופן עצמאי או על ידי בעל מקצוע.

ידיות לדלת כניסה מעוצבות

עולם הפרזול הינו עשיר ומגוון ונראה כי בשנים האחרונות הוא התפתח פלאים. ידיות לכאורה הן פריט קטן ביותר בתוך בדלתות ראשיות לבית או פנימיות והן מיועדות לפתיחה וסגירה של הדלת כאשר יוצאים או נכנסים, אך לא כך הדבר, לידיות לדלתות יש תפקיד עיצובי חשוב והם בעצם גולת הכותרת בכל דלת.  כאשר בוחרים ידיות לדלתות, יש לבחור אותן על פי הגוון שלהם, העיצוב, חומרים ובכן לבצע התאמה מושלמת לדלת עצמה ולעיצוב הכולל של הבית.

כיצד בוחרים ידיות לדלתות?

כאשר בוחרים ידיות לדלתות, יש לבחור אותן על פי הצורך וכמובן לבל נשכח את העיצוב שלהם והתאמתן לדלת עצמה ולעיצוב הבית. אך מעבר לכך, יש צורך לבחור את הידיות לאופי החדר לדוגמא – אם מדובר בחדר ילדים, רצוי לבחור בידיות נוחות לפתיחה ולסגירה בעלות אחיזה נוחה לילדים, אך אם מדובר בדלת ראשית לבית, תוכלו לבחור סוגים שונים של ידיות ואפילו לבחור ידיות פנים רגילות וידיות חוץ מפוארות ואף כאלה שלא ניתן לפתוח אותן מבחוץ אלה רק על ידי מפתח.

בכל מקרה, טרם בחירת ידיות לדלתות כניסה, תמיד יש לקחת בחשבון את עניין המחיר, שהרי ידיות לדלתות בעיצובים ייחודים יכולות להיות די יקרות אך, אומנם העיצוב והיופי לעיתים שווים את ההשקעה, אך חשוב להגדיר תקציב מסוים מראש.

יצירת קשר

דילוג לתוכן